TCM RTX

Dzięki wysokiemu udźwigowi RTX w pełni nadaje się do najbardziej wymagającego, wysokiego składowania na wysokości do 12 metrów. Solidna budowa podwozia oraz wyjątkowa stabilność przyczyniają się do jego najwyższej klasy wydajności. To bezkompromisowa efektywność, ergonomia i niezawodność. Wózki TCM RTX  gwarantują wydajność składowania na najwyższym poziomie.

RTX oferuje wyjątkową zdolność operacyjną podczas prawie każdego ciężkiego zadania związanego z wielozmianowym transportem materiału w magazynie. TCM RTX to naturalny wybór, gdy wymagany jest najwyższy poziom czasu sprawności oraz doskonała wydajność składowania.

Twoje w pełni regulowane miejsce pracy

RTX jest członkiem najbardziej ergonomicznej, dostępnej na rynku rodziny wózków wysokiego składowania. Unikatowa mini kierownica TCM z “pływającym” podłokietnikiem, podłoga o regulowanej wysokości, intuicyjne elementy sterowania, odchylany fotel i doskonała widoczność sprawiają, że operator ma wszystko pod kontrolą, dzięki czemu zwiększa się wydajność i bezpieczeństwo pracy.

Wyjątkowa efektywność, doskonała widoczność oraz wiodąca w swojej klasie ergonomia sprawiają, że RTX najlepiej nadaje się do intensywnych, wielozmianowych operacji. Szeroka gama dodatkowych elementów wyposażenia takich jak system aktywnej redukcji poślizgu ASR, programowanie poziomów składowania LAS, system szybkiej wymiany akumulatora Fast Track, hamulce kół ładunkowych, kamery wideo, wskaźniki ciężaru oraz kabina do pracy w chłodni mogą przyczynić się do dalszej poprawy produktywności. Opcja tradycyjnej obsługi mini dźwigni hydrauliki opuszkami palców dopełnia wizerunek prawdopodobnie najbardziej spersonalizowanej na świecie serii wózków wysokiego składowania.

Dlaczego my?

15 doświadczenia w zakresie wózków widłowych sprawia, że jesteśmy doskonałym wyborem, aby przejąć utrzymywanie pojazdów magazynowych w twojej firmie. Możemy pochwalić się: Ponad 500 klientami, około 3000 zleceniami serwisowymi rocznie, 43% dynamiką wzrostu sprzedaży w ciągu ostatnich 4 lat.

Doradzamy

Doradzimy Ci jak tworzyć harmonogramy serwisowe oraz proceduryprzeglądów, tak aby zapewnić maksymalną niezawodność sprzętu.

Serwisujemy

Używamy tylko oryginalnych części i akcesoriów wykorzystywanych w ramach świadczonych usług serwisowych, co gwarantuje dłuższy okres bezawaryjnego działania.

Szybko

Działamy terminowo i zawsze staramy się aby Twój czas oczekiwania na maszynę był jak najkrótszy. Pomożemy Ci stworzyć listy części zamiennych na wypadek nagłej awarii.

Na miejscu

Usługę serwisową wykonamy w Twoim magazynie. Posiadamy samochody serwisowe z wyposażeniem pozwalającym na wykonywanie napraw na miejscu.

Specjalizujemy się w obsłudze:

  • hipermarketów i sklepów wielkopowierzchniowych
  • centrów logistycznych
  • zakładów przemysłowych
  • hurtowni

Ok. 3000 wózków w stałej obsłudze. Działamy na terenie całej Polski.