TCM RTH

Wózki wysokiego składowania TCM RTH gwarantują wydajność na najwyższym poziomie. Zaprojektowane w całości z myślą o operatorze, wózki dostosowują się do jego indywidualnych wymagań operacyjnych oraz zapewniają wysokiej klasy poziom ergonomii.

Poznaj najbardziej spersonalizowane wózki wysokiego składowania na świecie – są one w 100% przeznaczone do wykonywania operacji związanych z transportem magazynowym.

Seria RTH to odpowiedni wybór w przypadku intensywnych, trwających przez 24h/dobę, 7 dni w tygodniu prac związanych z transportem materiałów na paletach. Wózki RTH160 oraz RTH200 idealnie sprawdzą się w centrach dystrybucji lub magazynach, w których ciężkie ładunki o wadze 1000 kg podnoszone są na wysokość 10m. RTH 250 został specjalnie zaprojektowany z myślą o ciężarach do 2.5 ton lub ciężkich prac na podwójnej głębokości (system double-deep).

Zobacz wózek w akcji

Jest to również najbardziej ergonomiczna seria wózków wysokiego składowania. Unikatowa mini kierownica TCM z “pływającym” podłokietnikiem, intuicyjny joystick Ergologic, opatentowany fotel z możliwością odchylenia o 18 stopni i doskonała widoczność sprawiają, że operator ma wszystko pod kontrolą, dzięki czemu zwiększa się jego wydajność i bezpieczeństwo pracy.

Wózki TCM to jedne z najszybszych na świecie wózków wysokiego składowania – maksymalna osiągana przez niego prędkość wynosi 12.5 km/h (opcjonalnie 14.5 km/h w przypadku RTH 160 oraz 200), a osiągane przez niego prędkości podnoszenia/opuszczania również robią wrażenie. Szeroka gama innowacyjnych dodatkowych elementów wyposażenia takich jak system aktywnej redukcji poślizgu ASR, programowanie poziomów składowania LAS, system szybkiej wymiany akumulatora Fast Track, hamulce kół ładunkowych, kamera wideo, wskaźniki ciężaru…, przyczyniają się do dalszej poprawy funkcjonalności. Opcjonalne, sterowane opuszkami palców mini dźwignie hydrauliki oraz kabina do pracy w chłodni dopełniają wizerunek prawdopodobnie najbardziej spersonalizowanej na świecie serii wózków wysokiego składowania.

Dlaczego my?

15 doświadczenia w zakresie wózków widłowych sprawia, że jesteśmy doskonałym wyborem, aby przejąć utrzymywanie pojazdów magazynowych w twojej firmie. Możemy pochwalić się: Ponad 500 klientami, około 3000 zleceniami serwisowymi rocznie, 43% dynamiką wzrostu sprzedaży w ciągu ostatnich 4 lat.

Doradzamy

Doradzimy Ci jak tworzyć harmonogramy serwisowe oraz proceduryprzeglądów, tak aby zapewnić maksymalną niezawodność sprzętu.

Serwisujemy

Używamy tylko oryginalnych części i akcesoriów wykorzystywanych w ramach świadczonych usług serwisowych, co gwarantuje dłuższy okres bezawaryjnego działania.

Szybko

Działamy terminowo i zawsze staramy się aby Twój czas oczekiwania na maszynę był jak najkrótszy. Pomożemy Ci stworzyć listy części zamiennych na wypadek nagłej awarii.

Na miejscu

Usługę serwisową wykonamy w Twoim magazynie. Posiadamy samochody serwisowe z wyposażeniem pozwalającym na wykonywanie napraw na miejscu.

Specjalizujemy się w obsłudze:

  • hipermarketów i sklepów wielkopowierzchniowych
  • centrów logistycznych
  • zakładów przemysłowych
  • hurtowni

Ok. 3000 wózków w stałej obsłudze. Działamy na terenie całej Polski.