Szkolenia i kursy

KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINÓW UDT

Nasi szkoleniowcy posiadają wysokie kwalifikacje niezbędne do przeprowadzania treningów z zakresu odpowiedniego i bezpiecznego użytkowania wózków widłowych.

Kwalifikacje zdobyte na kursie są bezterminowe i honorowane w krajach Unii Europejskiej. Po ukończeniu kursu uzyskane uprawnienia obejmują wszystkie typy wózków jezdniowych: podnośnikowych, unoszących, naładowanych i ciągnikowych na wózki elektryczne, spalinowe i gazowe.

Trening dopasowany na miarę

Ze względu na bezpieczeństwo i wydajność pracy operatora wózka jezdniowego, pomagamy w doborze odpowiedniego szkolenia. Razem z nami wybierzesz program treningowy dopasowany do potrzeb Twojej działalności.

Profesjonalizm

Wykwalifikowana i doświadczona kadra stanowi najlepsze zapewnienie profesjonalnej konsultacji i doradztwa. Gwarantujemy pełną skuteczność przeprowadzanych przez nas prac serwisowych.

Doświadczenie

W branży techniki magazynowej działamy od 1999 roku i posiadamy doświadczenie pracy w fabrycznych serwisach. Dzięki temu znamy potrzeby naszych klientów.

Wiedza

Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w obsłudze urządzeń transportu bliskiego, bierzemy udział w bieżących szkoleniach technicznych ciągle podnosząc swoje kwalifikacje.