Ogólnopolski serwis i dealer wózków widłowych największych marek

Sescom Forklift sp. z o.o. zapewnia pełny zakres usług serwisowych wózków widłowych na terenie całej Polski. Wyróżnia nas wysoka jakość obsługi serwisowej oraz jej mobilny zasięg.

AUTORYZOWANY DEALER TCM i BAOLI

Sescom Forklift sp. z o.o. jest również autoryzowanym dealerem cenionej na całym świecie marki TCM oraz marki Baoli. Nasza firma zajmuje się sprzedażą i wynajmem najwyższej klasy wózków jezdniowych. Oferujemy sprzedaż oryginalnych części zamiennych TCM i Baoli, sprzedaż używanych wózków widłowych różnych światowych marek oraz usługi serwisowe i treningowe.

OFERUJEMY PEŁNĄ GAMĘ WÓZKÓW WIDŁOWYCH:

  • spalinowe wózki widłowe z silnikami LPG i silnikami
  • wysokoprężnymi o udźwigu od 1,5 do 8,0 ton
  • trzy i czterokołowe wózki elektryczne o udźwigu od 1,25 do 3 ton
  • wózki wysokiego składowania o udźwigu od 1,2 do 2,5 tony’
  • wózki systemowe VNA
  • urządzenia techniki magazynowej (wózki unoszące, podnośnikowe, komisjonujące)

SPECJALIZUJEMY SIĘ W OBSŁUDZE:

  • hipermarketów i sklepów wielkopowierzchniowych
  • centrów logistycznych
  • zakładów przemysłowych
  • hurtowni

Ok. 5000 wózków w stałej obsłudze. Działamy na terenie całej Polski.

Jesteśmy częścią grupy sescom

Sescom S.A. to doświadczony dostawca usług technicznego i technologicznego Facility Management dla segmentu retail w Europie. Równie istotną działalnością firmy jest budowa i wyposażenie placówek.

30 kwietnia 2019 roku spółka stała się głównym udziałowcem Sescom Forklift Sp. z o.o. Nowa inwestycja w branżę wózków widłowych jest naturalnym rozszerzeniem usług Sescom w sektorze sieci handlowych oraz szansą na rozwój usług w sektorze logistycznym.

Swoim klientom Sescom pragnie oferować kompleksową usługę dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Poprzez konsekwentną budowę własnego zaplecza spółka wykonuje prace szybciej i efektywniej, a przez to konkurencyjnie cenowo.

Sescom Logistics we współpracy z Sescom Forklift Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie logistyki magazynowej i obsługi technicznej przestrzeni magazynowych.

Czytaj więcej

Historia Sescom Forklift

Firmę Sescom Forklift Sp. z o.o. zapoczątkowali w 2009 roku dwaj koledzy - Radosław Rzeźniak i Krzysztof Pietrulewicz.

Radosław przez lata związany był ze specjalistycznym serwisem aut, a potem także z jednym z wiodących producentów wózków widłowych - podobnie zresztą jak Krzysztof, z którym tam właśnie się poznali. Długoletnie doświadczenie w branży oraz wzajemna sympatia i zaufanie zaowocowały chęcią na stworzenie wspólnie czegoś własnego.

Sescom Forklift z założenia miało być odpowiedzią na widoczne mankamenty serwisu klienckiego w firmach producenckich. U podstaw jego powstania stała chęć zapewnienia specjalistycznego, wielowymiarowego i konkurencyjnego cenowo serwisu różnych modeli wózków widłowych, dostępnego na terenie całej Polski. Ofertę firmy uzupełniła sprzedaż modeli nowych i używanych oraz ich wynajem.

Z biegiem lat zespół rozrósł się i wzbogacił się o wysokiej klasy specjalistów o szerokiej wiedzy i przyjaznym podejściu do klientów. Aktualnie liczy on 20 osób.
Założyciele Sescom Forklift głęboko wierzą, że biznes tworzą relacje, dlatego wraz z zespołem poświęcają swoim klientom tak wiele czasu i uwagi.

Do Państwa dyspozycji oddajemy najwyższej klasy specjalistów z zakresu sprzedaży i naprawy wózków widłowych. Wieloletnie doświadczenie, szeroka wiedza oraz przyjazne podejście do Klienta wyróżnia nasz zespół.

„To relacje budują biznes”

Radosław Rzeźniak - Szef działu sprzedaży/wynajmu