Wózki widłowe TCM

TCM oferuje Państwu doskonałe połączenie japońskiej jakości i technologii ze szwedzkim wzornictwem, przyjaznością dla użytkownika i ergonomią.

Katalog produktów

Wózki widłowe BAOLI

Dwa światy, jedna idea Baoli jest częścią grupy KION, jednej z największych grup producentów wózków widłowych na świecie. KION słynie z marek takich jak: Linde, STILL oraz OM.

Katalog produktów

Używane Wózki widłowe

Nie zawsze konieczny jest zakup nowych wózków widłowych. DT sp. z o.o. oferuje Państwu szeroką gamę używanych niedrogich i niezawodnych wózków widłowych.

Katalog produktów

Jakość WÓZKÓW WIDŁOWYCH DT

TCM jest dumną częścią Mitsubishi Logisnext Europe. Elastyczne i indywidualnie dopasowane rozwiązania transportowe dla logistyki i magazynów są produkowane w zakładach produkcyjnych Logisnext w Szwecji, Hiszpanii, Japonii, Chinach, Finlandii i USA.

NOWOCZESNA TECHNOLOGIA

TCM wykorzystuje technologię AC, co oznacza niezakłóconą pracę i wysoką gotowość operacyjną wózka z długimi okresami eksploatacji, długimi przerwami pomiędzy przeglądami serwisowymi oraz brak części szybkozużywających się.

PRODUKCJA

TCM jest czołowym producentem wózków widłowych na świecie. Wózki widłowe Unicarriers produkowane są w strategicznych miejscach w Europie, Japonii i Stanach Zjednoczonych, zapewnia to ogromną elastyczność dostaw, dopasowując się do wymagań klientów na różnych rynkach.

EKOLOGIA

TCM jest liderem w wykorzystywaniu rozwiązań wpływających na zmniejszenie emisji substancji szkodliwych dla środowiska. Wózki widłowe spełniają normy emisji spalin obowiązujące w Europie, USA i Japonii. Dodatkowo wózki zostały zaprojektowane tak, aby ponad 95% materiałów wykorzystanych do ich budowy można było przetworzyć w ramach recyklingu.

KOMFORT PRACY

Wózki TCM są ciche i zaopatrzone w system amortyzacji kabiny z w pełni regulowanym ergonomicznym fotelem. Dzięki obszernej kabinie operator urządzenia zyskuje pełen komfort pracy. Opcja sterowania FINGERTIP, wykorzystuje dźwignie elektrohydrauliczne, dzięki czemu wybór kierunku jazdy, sterowanie podnośnikiem i sygnalizacją dźwiękową jest szybkie i proste.