LO

Wózki kompletacyjne niskiego poziomu z podnoszoną platformą

W świecie obsługi materiałów kompletacja zamówień jest najbardziej pracochłonnym i kosztownym procesem. Dzięki starannemu projektowaniu procesu można utrzymać te koszty pod kontrolą i uczynić magazyn bardziej wydajnym i zyskownym.

Seria LO oferuje wyjątkowe połączenie zwrotności, przyjaznego dla użytkownika projektu i elastyczności. Dzięki szybkiemu przyspieszeniu, wysokiej prędkości maksymalnej i delikatnemu hamowaniu, porusza się szybko między stanowiskami kompletacji. Seria została zaprojektowana do bezpiecznej i efektywnej kompletacji na pierwszym/drugim poziomie w ciężkich środowiskach magazynowych.

Jej smukła konstrukcja pozwala pickery z serii LO na łatwe poruszanie się po wąskich przejściach, zachowując jednocześnie wysokie standardy bezpieczeństwa. Inne cechy to przestronna platforma z wygodnym oparciem, opcjonalne regulowane siedzenie, niski próg wejścia oraz dużo miejsca na terminale, skanery, drukarki etykiet i inne urządzenia zgodne z Twoimi procesami.

Dlaczego my?

15 doświadczenia w zakresie wózków widłowych sprawia, że jesteśmy doskonałym wyborem, aby przejąć utrzymywanie pojazdów magazynowych w twojej firmie. Możemy pochwalić się: Ponad 500 klientami, około 3000 zleceniami serwisowymi rocznie, 43% dynamiką wzrostu sprzedaży w ciągu ostatnich 4 lat.

Doradzamy

Doradzimy Ci jak tworzyć harmonogramy serwisowe oraz proceduryprzeglądów, tak aby zapewnić maksymalną niezawodność sprzętu.

Serwisujemy

Używamy tylko oryginalnych części i akcesoriów wykorzystywanych w ramach świadczonych usług serwisowych, co gwarantuje dłuższy okres bezawaryjnego działania.

Szybko

Działamy terminowo i zawsze staramy się aby Twój czas oczekiwania na maszynę był jak najkrótszy. Pomożemy Ci stworzyć listy części zamiennych na wypadek nagłej awarii.

Na miejscu

Usługę serwisową wykonamy w Twoim magazynie. Posiadamy samochody serwisowe z wyposażeniem pozwalającym na wykonywanie napraw na miejscu.

Specjalizujemy się w obsłudze:

  • hipermarketów i sklepów wielkopowierzchniowych
  • centrów logistycznych
  • zakładów przemysłowych
  • hurtowni

Ok. 3000 wózków w stałej obsłudze. Działamy na terenie całej Polski.