EOC/ EOH

Seria EO wózków kompletacyjnych oferuje doskonałe właściwości podnoszące i jezdne.

Ergonomiczna konstrukcja, przyjazna dla operatora, zwiększa produktywność, a boczne bramy Pro-Access i łatwy w obsłudze czujnik podłogowy zapewniają bezpieczne pobieranie towarów na wszystkich wysokościach.

Bezpieczeństwo jest dodatkowo zwiększone dzięki wysokiej widoczności i zwrotności, co zmniejsza ryzyko wypadków, wydłuża czas pracy i zwiększa produktywność.

Łatwy dostęp do baterii i modułowa konstrukcja ułatwiają serwisowanie i konserwację oraz zwiększają dyspozycyjność.

Ergonomiczna konstrukcja

Pobieranie zamówień jest procesem intensywnym, które może obciążyć pracownika. Ergonomiczne wzornictwo EOC i EOH ułatwia operatorom kompletację towarów, co przekłada się na większą produktywność w magazynie. Wysoka widoczność wokół wózka, szczególnie przez maszt ProVision, zwiększa bezpieczeństwo. Ponad to operator nie musi się nadwyrężać, aby uzyskać dobry widok. Podstawowe elementy sterujące wózkiem mogą być regulowane we wszystkich kierunkach, dzięki czemu każdy operator może poczuć się komfortowo. Niski stopień ułatwia operatorowi częste wsiadanie i wysiadanie z wózka.

Dlaczego my?

15 doświadczenia w zakresie wózków widłowych sprawia, że jesteśmy doskonałym wyborem, aby przejąć utrzymywanie pojazdów magazynowych w twojej firmie. Możemy pochwalić się: Ponad 500 klientami, około 3000 zleceniami serwisowymi rocznie, 43% dynamiką wzrostu sprzedaży w ciągu ostatnich 4 lat.

Doradzamy

Doradzimy Ci jak tworzyć harmonogramy serwisowe oraz proceduryprzeglądów, tak aby zapewnić maksymalną niezawodność sprzętu.

Serwisujemy

Używamy tylko oryginalnych części i akcesoriów wykorzystywanych w ramach świadczonych usług serwisowych, co gwarantuje dłuższy okres bezawaryjnego działania.

Szybko

Działamy terminowo i zawsze staramy się aby Twój czas oczekiwania na maszynę był jak najkrótszy. Pomożemy Ci stworzyć listy części zamiennych na wypadek nagłej awarii.

Na miejscu

Usługę serwisową wykonamy w Twoim magazynie. Posiadamy samochody serwisowe z wyposażeniem pozwalającym na wykonywanie napraw na miejscu.

Specjalizujemy się w obsłudze:

  • hipermarketów i sklepów wielkopowierzchniowych
  • centrów logistycznych
  • zakładów przemysłowych
  • hurtowni

Ok. 3000 wózków w stałej obsłudze. Działamy na terenie całej Polski.