FD/FGE15-35

Maksymalna wydajność, zgodna z normą EU Stage V
Nasz innowacyjny wózek FD/FGE 15-35 z przeciwwagą został zaprojektowany z myślą o elastyczności, aby stworzyć optymalne środowisko pracy dla każdego operatora, zwiększając produktywność i zmniejszając zmęczenie podczas dłuższych zmian.

Funkcje zwiększające komfort obejmują siedzisko Grammer z możliwością regulacji ruchu do przodu i do tyłu, dodatkowe podparcie boczne w poduszce oparcia oraz antyzaciskowy, dobrze widoczny pomarańczowy pas bezpieczeństwa, który jest w jaskrawych kolorach, co ułatwia szybkie użycie — tworząc komfortowe środowisko pracy.

Wózek FD/FGE 15-35 z przeciwwagą, opracowany z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii emisji, jest zgodny z europejskimi przepisami dotyczącymi emisji Stage V i zachowuje niezrównane osiągi. Jest chłodna i cicha, zapewnia lepszą ochronę silnika, a nawet posiada „tryb oszczędzania paliwa”, który zmniejsza zużycie paliwa nawet o 18%.

 

Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa wózka i konfigurowalne opcje pomagają zwiększyć pewność i czujność operatora przez cały dzień pracy, jednocześnie zmniejszając ryzyko. Obejmuje to system obecności operatora (OPS), który zapewnia dźwiękowe i wizualne przypomnienia, aby zmaksymalizować widoczność.

Dodatkowe funkcje bezpieczeństwa obejmują tylny uchwyt z przyciskiem klaksonu, sterowanie prędkością jazdy, tylne światło robocze, tylne niebieskie światło, pakiet stroboskopowy i alarmowy, termoformowaną osłonę górną i odchylany wspornik zbiornika LPG.

Na przykład układ Sensitive Drive System (SDS) adaptując się do prędkości ruchu stopy operatora łagodzi ruszanie z miejsca i zatrzymywanie, co dodatkowo przydaje zwinności. Przyciski sterowania są również intuicyjne, pozwalając na wykonywanie precyzyjnych ruchów za delikatnym dotknięciem przycisku. Nawet układ kierowniczy wózka widłowego został zaprojektowany tak, aby ułatwić obsługę urządzenia – koło kierownicy jest doskonale wyważone, ma optymalną wielkość, dając operatorowi delikatną lecz precyzyjną informację zwrotną, skutkując pewnością wykonywanych przez niego manewrów.