FHB25-35

Elektryczny, czołowy wózek widłowy-80V

Wózek widłowy TCM serii FHB, to solidny i wytrzymały, czterokołowy wózek czołowy, który zawsze sobie poradzi z każdym zadaniem. Oferując łatwą i pełną kontrolę nad pojazdem, innowacyjne cechy wózka gwarantują równocześnie bezpieczną, szybką i wydajną pracę.

FHB jest ucieleśnieniem cech idealnego wózka czołowego – niezawodność, trwałość i radzenie sobie z każdym podjętym ładunkiem. Z drugiej strony pojazd wyposażono w udogodnienia sprawiające, że prowadzenie go jest tak komfortowe i łatwe jak to tylko możliwe.

Na przykład układ Sensitive Drive System (SDS) adaptując się do prędkości ruchu stopy operatora łagodzi ruszanie z miejsca i zatrzymywanie, co dodatkowo przydaje zwinności. Przyciski sterowania są również intuicyjne, pozwalając na wykonywanie precyzyjnych ruchów za delikatnym dotknięciem przycisku. Nawet układ kierowniczy wózka widłowego został zaprojektowany tak, aby ułatwić obsługę urządzenia – koło kierownicy jest doskonale wyważone, ma optymalną wielkość, dając operatorowi delikatną lecz precyzyjną informację zwrotną, skutkując pewnością wykonywanych przez niego manewrów.

Dlaczego my?

15 doświadczenia w zakresie wózków widłowych sprawia, że jesteśmy doskonałym wyborem, aby przejąć utrzymywanie pojazdów magazynowych w twojej firmie. Możemy pochwalić się: Ponad 500 klientami, około 3000 zleceniami serwisowymi rocznie, 43% dynamiką wzrostu sprzedaży w ciągu ostatnich 4 lat.

Doradzamy

Doradzimy Ci jak tworzyć harmonogramy serwisowe oraz proceduryprzeglądów, tak aby zapewnić maksymalną niezawodność sprzętu.

Serwisujemy

Używamy tylko oryginalnych części i akcesoriów wykorzystywanych w ramach świadczonych usług serwisowych, co gwarantuje dłuższy okres bezawaryjnego działania.

Szybko

Działamy terminowo i zawsze staramy się aby Twój czas oczekiwania na maszynę był jak najkrótszy. Pomożemy Ci stworzyć listy części zamiennych na wypadek nagłej awarii.

Na miejscu

Usługę serwisową wykonamy w Twoim magazynie. Posiadamy samochody serwisowe z wyposażeniem pozwalającym na wykonywanie napraw na miejscu.

Specjalizujemy się w obsłudze:

  • hipermarketów i sklepów wielkopowierzchniowych
  • centrów logistycznych
  • zakładów przemysłowych
  • hurtowni

Ok. 3000 wózków w stałej obsłudze. Działamy na terenie całej Polski.