FTB14-20

Pierwszy wózek przeciwwagi stworzony w koncepcji 3 razy 'E'.

Zmodernizowaliśmy klasyczny wózek FTB, aby uczynić go idealnym elektrycznym wózkiem czołowym dla Twojej działalności. Nowy FTB jest numerem 1 w swojej klasie pod względem zużycia energii, oferując wydajność na poziomie 4,2 kWh/h.

Został również zaprojektowany z myślą o koncepcji ProVision, która zwiększa bezpieczeństwo i ergonomię. Wyjątkowy, przezroczysty panel przedni FTB zapewnia doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach, a niski stopień oraz szeroka, płaska podłoga sprawiają, że wsiadanie i wysiadanie z wózka jest jeszcze łatwiejsze.

Model FTB jest dostępny w różnych wersjach, oferując maksymalne udźwigi od 1,4 do 2 ton i wysokość podnoszenia do 7 metrów.

Niższe zużycie energii

Nasze nowe wózki FTB charakteryzują się najniższym zużyciem energii w swojej klasie. Na przykład FTB o udźwigu 1,6 tony zużywa tylko 4,2 kWh/h, co czyni go najbardziej efektywnym pojazdem w tej klasie wagowej. Co to oznacza dla Ciebie?

Po prostu, nowy FTB będzie działał dłużej na jednym ładowaniu niż jakikolwiek inny podobny wózek widłowy na rynku, dzięki czemu Twoja praca stanie się bardziej wydajna, produktywna i opłacalna

Dlaczego my?

15 doświadczenia w zakresie wózków widłowych sprawia, że jesteśmy doskonałym wyborem, aby przejąć utrzymywanie pojazdów magazynowych w twojej firmie. Możemy pochwalić się: Ponad 500 klientami, około 3000 zleceniami serwisowymi rocznie, 43% dynamiką wzrostu sprzedaży w ciągu ostatnich 4 lat.

Doradzamy

Doradzimy Ci jak tworzyć harmonogramy serwisowe oraz proceduryprzeglądów, tak aby zapewnić maksymalną niezawodność sprzętu.

Serwisujemy

Używamy tylko oryginalnych części i akcesoriów wykorzystywanych w ramach świadczonych usług serwisowych, co gwarantuje dłuższy okres bezawaryjnego działania.

Szybko

Działamy terminowo i zawsze staramy się aby Twój czas oczekiwania na maszynę był jak najkrótszy. Pomożemy Ci stworzyć listy części zamiennych na wypadek nagłej awarii.

Na miejscu

Usługę serwisową wykonamy w Twoim magazynie. Posiadamy samochody serwisowe z wyposażeniem pozwalającym na wykonywanie napraw na miejscu.

Specjalizujemy się w obsłudze:

  • hipermarketów i sklepów wielkopowierzchniowych
  • centrów logistycznych
  • zakładów przemysłowych
  • hurtowni

Ok. 3000 wózków w stałej obsłudze. Działamy na terenie całej Polski.