FD/FGE40-55

Maksymalna wydajność, zgodna z normą EU Stage V
Nasz innowacyjny wózek FD/FGE 40-55 z przeciwwagą został zaprojektowany z myślą o elastyczności, aby stworzyć optymalne środowisko pracy dla każdego operatora, zwiększając produktywność i zmniejszając zmęczenie podczas dłuższych zmian.

Funkcje zwiększające komfort obejmują siedzisko Grammer z możliwością regulacji ruchu do przodu i do tyłu, dodatkowe podparcie boczne w poduszce oparcia oraz antyzaciskowy, dobrze widoczny pomarańczowy pas bezpieczeństwa, który jest w jaskrawych kolorach, co ułatwia szybkie użycie — tworząc komfortowe środowisko pracy.

Wózek z przeciwwagą FD/FGE 40-55, opracowany z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii emisji, jest zgodny z europejskimi przepisami dotyczącymi emisji Stage V i zachowuje niezrównane osiągi. Jest chłodna i cicha, zapewnia lepszą ochronę silnika, a nawet posiada „tryb oszczędzania paliwa”, który zmniejsza zużycie paliwa nawet o 18%.

Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa wózka i konfigurowalne opcje pomagają zwiększyć pewność i czujność operatora przez cały dzień pracy, jednocześnie zmniejszając ryzyko. Obejmuje to system obecności operatora (OPS), który zapewnia dźwiękowe i wizualne przypomnienia, aby zmaksymalizować widoczność.

Dodatkowe funkcje bezpieczeństwa obejmują tylny uchwyt z przyciskiem klaksonu, sterowanie prędkością jazdy, tylne światło robocze, tylne niebieskie światło, pakiet stroboskopowy i alarmowy, termoformowaną osłonę górną i odchylany wspornik zbiornika LPG