Mitsubishi FG40

Sprzedaż

już od 105.000 zł netto

Oliwier Kubacki

Starszy doradca ds. techniczno-handlowych

Tel: +48 515 555 580
Skontaktuj się z nami

Używany wózek Mitsubishi FG40

Mocny, niezawodny i zbudowany by pracować jak pracujesz ty, przewodzący w swej klasie GRENDiA EX zapowiada niezawodne, najlepsze w swej klasie osiągi - niezależnie od wyzwań. Wypróbowana i przebadana w najtrudniejszych zastosowaniach, ta niegłupia konstrukcja wykorzystuje sukcesy swoich poprzedników - zapewniając optymalne osiągi.

Wózek 100% sprawny! z pełną dokumentacja UDT

Dane techniczne

Motogodziny:

4300 mth

Rok produkcji:

2012

Udźwig wózka:

4000 kg

Wysokość podnoszenia:

4700 mm

Typ i rodzaj masztu:

TRIPLEX

Dodatkowe wyposażenie:

  • Pełna kabina z ogrzewaniem
  • przesuw boczny

Video prezentacja wózka

Dlaczego my?

15 doświadczenia w zakresie wózków widłowych sprawia, że jesteśmy doskonałym wyborem, aby przejąć utrzymywanie pojazdów magazynowych w twojej firmie. Możemy pochwalić się: Ponad 500 klientami, około 3000 zleceniami serwisowymi rocznie, 43% dynamiką wzrostu sprzedaży w ciągu ostatnich 4 lat.

Doradzamy

Doradzimy Ci jak tworzyć harmonogramy serwisowe oraz proceduryprzeglądów, tak aby zapewnić maksymalną niezawodność sprzętu.

Serwisujemy

Używamy tylko oryginalnych części i akcesoriów wykorzystywanych w ramach świadczonych usług serwisowych, co gwarantuje dłuższy okres bezawaryjnego działania.

Szybko

Działamy terminowo i zawsze staramy się aby Twój czas oczekiwania na maszynę był jak najkrótszy. Pomożemy Ci stworzyć listy części zamiennych na wypadek nagłej awarii.

Na miejscu

Usługę serwisową wykonamy w Twoim magazynie. Posiadamy samochody serwisowe z wyposażeniem pozwalającym na wykonywanie napraw na miejscu.

Specjalizujemy się w obsłudze:

  • hipermarketów i sklepów wielkopowierzchniowych
  • centrów logistycznych
  • zakładów przemysłowych
  • hurtowni

Ok. 3000 wózków w stałej obsłudze. Działamy na terenie całej Polski.