SRS

Ręczny wózek SRS do układania w stosy.

Wózki paletowe typu stacker są głównie używane do układania palet na różnych wysokościach, ale są to bardzo wszechstronne maszyny, doskonałe do przemieszczania palet w magazynie. Nasze wózki stacker dla pieszych kierowców zostały zaprojektowane z naciskiem na ergonomię i łatwość obsługi.

Model SRS oferuje szeroki zakres możliwych opcji oraz różne pojemności, co sprawia, że nadaje się do wielu zastosowań: od ciężkich zadań przemysłowych po lekkie manipulacje, od intensywnej pracy zmianowej 24/7 po użytkowanie okresowe. W przypadku pracy wielozmianowej bateria jest umieszczona na rolkach, co umożliwia szybkie i łatwe boczne wymienianie.

Wąskie podwozie pozwala operatorowi na podnoszenie i ustawianie palet w bardzo ograniczonych przestrzeniach – szczególnie istotne w produkcji i innych ciasnych obszarach. Zaokrąglone krawędzie również minimalizują ryzyko uszkodzenia towarów. Istnieje nawet konfiguracja podwójnej palety dla użytkowników, którzy chcą maksymalizować wydajność i produktywność.

Opcje wyposażenia

Dzięki możliwości pokonywania dużych odległości i długim cyklom pracy, składana platforma operatora posiada doskonałe tłumienie, a operator jest chroniony przez składane drążki ochronne (opcjonalne). Dostępne są również stałe platformy jako opcje. Niskie podwozie zapobiega urazom stóp, a kompaktowy design w połączeniu z układem kierowniczym wspomaganym (opcjonalnym) ułatwia manewrowanie w ciasnych przestrzeniach.

Dlaczego my?

15 doświadczenia w zakresie wózków widłowych sprawia, że jesteśmy doskonałym wyborem, aby przejąć utrzymywanie pojazdów magazynowych w twojej firmie. Możemy pochwalić się: Ponad 500 klientami, około 3000 zleceniami serwisowymi rocznie, 43% dynamiką wzrostu sprzedaży w ciągu ostatnich 4 lat.

Doradzamy

Doradzimy Ci jak tworzyć harmonogramy serwisowe oraz proceduryprzeglądów, tak aby zapewnić maksymalną niezawodność sprzętu.

Serwisujemy

Używamy tylko oryginalnych części i akcesoriów wykorzystywanych w ramach świadczonych usług serwisowych, co gwarantuje dłuższy okres bezawaryjnego działania.

Szybko

Działamy terminowo i zawsze staramy się aby Twój czas oczekiwania na maszynę był jak najkrótszy. Pomożemy Ci stworzyć listy części zamiennych na wypadek nagłej awarii.

Na miejscu

Usługę serwisową wykonamy w Twoim magazynie. Posiadamy samochody serwisowe z wyposażeniem pozwalającym na wykonywanie napraw na miejscu.

Specjalizujemy się w obsłudze:

  • hipermarketów i sklepów wielkopowierzchniowych
  • centrów logistycznych
  • zakładów przemysłowych
  • hurtowni

Ok. 3000 wózków w stałej obsłudze. Działamy na terenie całej Polski.