KBET 15-18-20

Elektryczne 3-kołowe wózki widłowe serii KBET stanowią doskonałą syntezę produktywności, wydajności i oszczędności podczas użytkowania.

Są dostępne w wersjach o udźwigu 1500kg, 1800kg i 2000kg. Dzięki przedniej osi dwusilnikowej i wysokiej jakości przekładni zapewniają doskonałą sterowność, gwarantując zmniejszenie kąta skrętu i zużycia opon przednich. Wózki widłowe serii KBET, wyposażone w bezobsługowe hamulce tarczowe w kąpieli olejowej, gwarantują skuteczność i precyzję hamowania, a także są wyposażone w automatyczne hamowanie elektryczne po zwolnieniu pedału gazu, dzięki czemu część energii hamowania jest odzyskiwana i oddawana do akumulatora w postaci energii elektrycznej.

Zastosowano w nich najwyższej klasy komponenty elektroniczne. Silniki trakcyjne i podnośnikowe są produkowane przez włoską firmę SME, uznanego światowego producenta wysokiej jakości silników. Korpusy silników wykonane są z aluminium i zapewniają optymalną sprawność termiczną nawet pod wpływem naprężeń. SME produkuje również elektroniczny sterownik, „serce” wózka widłowego, który dokładnie kontroluje każdą funkcję wózka i zapewnia wysoką wydajność, która jest charakterystyczna dla tej serii.

Wszystkie wózki widłowe KBET są standardowo wyposażone w system zmniejszania prędkości podczas jazdy na zakrętach i możliwość sparametryzowania głównych funkcji jezdnych. Kierowca może bezpośrednio wybierać pomiędzy różnymi poziomami wydajności za pomocą wyświetlacza, na przykład, wybierając zredukowany profil wydajności dla bardziej delikatnej obsługi i bardziej agresywny profil podczas pracy na placu.

Wózki widłowe tej serii gwarantują doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach jazdy. Ponadto są one wyposażone w niski fotel operatora, co zapewnia niezwykle wysoki komfort jazdy dla kierowców, którzy w związku z wymaganiami eksploatacyjnymi są zmuszeni do częstego wsiadania i wysiadania do/ z wózka.

Są one również dostępne z półkabiną i kompletną kabiną oraz w wersji chłodniczej.

Faktycznie prosty układ konstrukcyjny zapewnia optymalny i łatwy dostęp do wszystkich podzespołów i maksymalną wydajność podczas konserwacji.

Technologia i komfort

 • Napięcie zasilania: 48 Woltów
 • Technologia opracowana przez Baoli w oparciu o technologie Grupy KION
 • Komponenty elektroniczne wykonane we Włoszech: Technologia prądu przemiennego zarówno dla trakcji, jak i podnoszenia
 • Czujnik układu kierowniczego i automatyczna redukcja prędkości na zakrętach Hamowanie odzyskowe
 • Możliwość definiowania różnych poziomów wydajności wózka podnośnikowego na wyświetlaczu
 • Standardowe oparcie ładunku

Ergonomia

 • Doskonała widoczność we wszystkich kierunkach jazdy.
 • Wyjątkowo wytrzymała kabina kierowcy zapewniająca doskonałą widoczność
 • Elektroniczny przełącznik kierunku jazdy
 • Wyświetlacz cyfrowy ze wskazaniem wszystkich głównych funkcji wózka

Serwis

 • Łatwy dostęp do wszystkich podzespołów

Dlaczego my?

15 doświadczenia w zakresie wózków widłowych sprawia, że jesteśmy doskonałym wyborem, aby przejąć utrzymywanie pojazdów magazynowych w twojej firmie. Możemy pochwalić się: Ponad 500 klientami, około 3000 zleceniami serwisowymi rocznie, 43% dynamiką wzrostu sprzedaży w ciągu ostatnich 4 lat.

Doradzamy

Doradzimy Ci jak tworzyć harmonogramy serwisowe oraz proceduryprzeglądów, tak aby zapewnić maksymalną niezawodność sprzętu.

Serwisujemy

Używamy tylko oryginalnych części i akcesoriów wykorzystywanych w ramach świadczonych usług serwisowych, co gwarantuje dłuższy okres bezawaryjnego działania.

Szybko

Działamy terminowo i zawsze staramy się aby Twój czas oczekiwania na maszynę był jak najkrótszy. Pomożemy Ci stworzyć listy części zamiennych na wypadek nagłej awarii.

Na miejscu

Usługę serwisową wykonamy w Twoim magazynie. Posiadamy samochody serwisowe z wyposażeniem pozwalającym na wykonywanie napraw na miejscu.

Specjalizujemy się w obsłudze:

 • hipermarketów i sklepów wielkopowierzchniowych
 • centrów logistycznych
 • zakładów przemysłowych
 • hurtowni

Ok. 3000 wózków w stałej obsłudze. Działamy na terenie całej Polski.