KBD 40-50S

Do pracy przy większych obciążeniach, linia KBD+ oferuje dwa dieslowskie wózki podnośnikowe o udźwigu 4000 kg i 5000 kg z silnikiem Kohler.
KBD 40-50S to niezwykle wszechstronny produkt, który nadaje się do wielu zastosowań. Dużą uwagę zwrócono na zwrotność wózka podnośnikowego, co jest możliwe przede wszystkim dzięki specjalnej kierownicy o zmniejszonej średnicy. Innym ważnym elementem wspomagającym jazdę jest pedał hamulca postojowego, elektroniczny przełącznik kierunku jazdy, łatwo dostępne dźwignie hydrauliczne i deska rozdzielcza z wielofunkcyjnym wyświetlaczem. Dowodem staranności we wszystkich aspektach konstrukcyjnych i projektowych jest szczególny kształt przeciwwagi, który zwiększa bezpieczeństwo i poprawia widoczność podczas jazdy do tyłu.
Jakość zastosowanych komponentów gwarantuje niezawodność wózka podnośnikowego. Jest to doskonały wybór dla tych, którzy szukają solidnego produktu wysokiej jakości, ale nie potrzebują nadmiernie wyposażonego wózka podnośnikowego.

Dlaczego my?

15 doświadczenia w zakresie wózków widłowych sprawia, że jesteśmy doskonałym wyborem, aby przejąć utrzymywanie pojazdów magazynowych w twojej firmie. Możemy pochwalić się: Ponad 500 klientami, około 3000 zleceniami serwisowymi rocznie, 43% dynamiką wzrostu sprzedaży w ciągu ostatnich 4 lat.

Doradzamy

Doradzimy Ci jak tworzyć harmonogramy serwisowe oraz proceduryprzeglądów, tak aby zapewnić maksymalną niezawodność sprzętu.

Serwisujemy

Używamy tylko oryginalnych części i akcesoriów wykorzystywanych w ramach świadczonych usług serwisowych, co gwarantuje dłuższy okres bezawaryjnego działania.

Szybko

Działamy terminowo i zawsze staramy się aby Twój czas oczekiwania na maszynę był jak najkrótszy. Pomożemy Ci stworzyć listy części zamiennych na wypadek nagłej awarii.

Na miejscu

Usługę serwisową wykonamy w Twoim magazynie. Posiadamy samochody serwisowe z wyposażeniem pozwalającym na wykonywanie napraw na miejscu.

Specjalizujemy się w obsłudze:

  • hipermarketów i sklepów wielkopowierzchniowych
  • centrów logistycznych
  • zakładów przemysłowych
  • hurtowni

Ok. 3000 wózków w stałej obsłudze. Działamy na terenie całej Polski.