ES 10-N01

Baoli ES 10-N01 to kompaktowa i funkcjonalna sztaplarka elektryczna. Może być stosowana w wielu niewymagających wysokiej wydajności sytuacjach wewnątrz magazynów.
Jej udźwig wynosi 1000 kg i jest dostępna w wersjach o wysokości podnoszenia od 1600 mm do 3500 mm.

  • Idealna do zastosowań niewymagających wysokiej wydajności
  • Akumulator samochodowy i wbudowana ładowarka akumulatorów
  • Wskaźnik naładowania akumulatora z funkcją odłączenia podnoszenia.
  • 4-punktowa konstrukcja wsporcza, zapewniająca doskonałą stabilność i właściwości jezdne
  • 2 akumulatory 85Ah o napięciu 12 V

Wbudowana ładowarka akumulatorów zapewnia najlepszą wydajność i dużą autonomię.
Wysoce ergonomiczne ramię dyszla pozwala bezpiecznie sterować pojazdem jedną ręką. 4-punktowa konstrukcja wsporcza i ramię dyszla rozmieszczone bocznie zapewniają doskonałą zwrotność. Sztaplarka została wyposażona we wskaźnik naładowania akumulatora z funkcją odłączenia podnoszenia. Kolumny podnośnikowe zostały zaprojektowane w sposób gwarantujący maksymalną widoczność i niezawodność w czasie. Widły są dostępne w różnych rozmiarach.

Dlaczego my?

15 doświadczenia w zakresie wózków widłowych sprawia, że jesteśmy doskonałym wyborem, aby przejąć utrzymywanie pojazdów magazynowych w twojej firmie. Możemy pochwalić się: Ponad 500 klientami, około 3000 zleceniami serwisowymi rocznie, 43% dynamiką wzrostu sprzedaży w ciągu ostatnich 4 lat.

Doradzamy

Doradzimy Ci jak tworzyć harmonogramy serwisowe oraz proceduryprzeglądów, tak aby zapewnić maksymalną niezawodność sprzętu.

Serwisujemy

Używamy tylko oryginalnych części i akcesoriów wykorzystywanych w ramach świadczonych usług serwisowych, co gwarantuje dłuższy okres bezawaryjnego działania.

Szybko

Działamy terminowo i zawsze staramy się aby Twój czas oczekiwania na maszynę był jak najkrótszy. Pomożemy Ci stworzyć listy części zamiennych na wypadek nagłej awarii.

Na miejscu

Usługę serwisową wykonamy w Twoim magazynie. Posiadamy samochody serwisowe z wyposażeniem pozwalającym na wykonywanie napraw na miejscu.

Specjalizujemy się w obsłudze:

  • hipermarketów i sklepów wielkopowierzchniowych
  • centrów logistycznych
  • zakładów przemysłowych
  • hurtowni

Ok. 3000 wózków w stałej obsłudze. Działamy na terenie całej Polski.